Kurs spawania TIG 141

Zdobądź profesjonalne umiejętności!

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się przemyśle spawalniczym umiejętność precyzyjnego spawania TIG w osłonie gazu obojętnego jest nie tylko ceniona, ale często niezbędna. Nasz kurs TIG 141 oferuje kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pracy w różnych sektorach przemysłu, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.

Dowiedz się więcej o charakterystyce procesu spawania metodą TIG 141, klikając TUTAJ.

Kurs spawania TIG 141 – najważniejsze informacje

Podczas naszego intensywnego kursu spawania TIG 141, opanujesz kluczowe aspekty:

  • umiejętność czytania Instrukcji Technologicznych Spawania (WPS),
  • zasady i techniki spawania: nauka obsługi urządzeń spawalniczych, zasady bezpieczeństwa, higieny pracy, przygotowania złączy oraz stosowania materiałów dodatkowych,
  • wysokiej jakości spoiny: Osiągnięcie estetycznych i czystych spoin, ważne w profesjonalnym spawalnictwie,
  • kompleksowe zrozumienie procesu: zdobędziesz połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności spawania, aby stać się kompetentnym spawaczem.

Kurs spawania TIG 141 został podzielony na trzy etapy, a czas trwania każdego z nich to dwa tygodnie:
1️⃣ Podstawowy poziom: spawanie spoin pachwinowych blach (141 P FW)
2️⃣ Ponadpodstawowy poziom (etap 1): spawanie czołowe blach (141 P BW)
3️⃣ ponadpodstawowy poziom (etap 2): spawanie czołowe rur (141 T BW)

Kurs spawania TIG-iem stanowi doskonałą podstawę dla aspirujących spawaczy, zapewniając niezbędne umiejętności i wiedzę branżową.

Kurs – spawacz TIG 141 – dla kogo jest i dlaczego warto?

Nasz kurs spawania metodą TIG 141 sprawdzi się dla osób pełnoletnich, które ukończyły co najmniej szkołę podstawową. Szkolenie jest odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla spawaczy chcących poszerzyć swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z odpowiednimi uprawnieniami pedagogicznymi i ogromnym doświadczeniem praktycznym. Dzięki nim kurs spawacza TIG staje się nie tylko efektywny, ale i inspirujący.

Dołącz do naszego kursu TIG 141, aby otworzyć sobie drogę do branży, gdzie doświadczeni spawacze cieszą się wysokim uznaniem i atrakcyjnymi zarobkami. Rozpocznij swoją profesjonalną ścieżkę kariery w zawodzie spawacza z solidnym fundamentem wiedzy i umiejętności.

Uprawnienia spawalnicze TIG 141

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz Książkę Spawacza oraz certyfikat zgodnie z normą EN ISO 9606-1 lub 2, wystawiony przez Instytut Spawalnictwa lub TÜV SÜD, Posiadane uprawnienia spawalnicze TIG 141 upoważniają do pracy jako spawacz metodą TIG 141. Certyfikat spawacza TIG ma ważność 3 lata dla spawania stali i 2 lata dla aluminium.

Kontakt i zapisy – Gliwice, Śląsk

Kursy spawania TIG rozpoczynają się w każdy poniedziałek w naszym ośrodku w Gliwicach. Możesz dokonać zapisu zarówno za pomocą formularza, jak i telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozpocznij swoją podróż w świecie profesjonalnego spawania z nami! Kurs spawacza TIG 141 – cena – sprawdź w naszym cenniku!

Prowadzimy też kursy spawania MAGFCAWMIGMMA i spawanie gazowe.

Marcin Banasik
Marcin Banasik
2024-02-01
Fachura w każdym calu. Jeśli ktoś chce nauczyć się spawać to jest odpowiednie miejsce.
Oczko301
Oczko301
2024-01-17
Super Ośrodek Szkolenia polecam
Mateusz Podsiadły
Mateusz Podsiadły
2024-01-08
Bardzo dobre miejsce do nauki, jedyny maly minusik to mógłby byc jeden instruktor wiecej, natomiast wiedza instruktorow jest na wysokim poziomie. Nie ma owijania w bawelne ucza jak trzeba i sa wymagający, ale to dobrze po to czlowiek wydaje pieniądze aby sie nauczyć. Polecam z calego serca i jeszcze wrócę zdecydowanie!!!
Michal2401
Michal2401
2024-01-04
Dobra jakość szkolenia.Egzamin zdany.
Grażyna Erfurth
Grażyna Erfurth
2023-12-20
Bardzo dziękuję pau Robertowi za profesjonalne podejście wytłumaczenie i cierpliwości do ludzi którzy się uczą. 👌👌👌
Janusz Rychter
Janusz Rychter
2023-12-20
Pełen profesjonalizm. Szkolenie wykonane tak jak się należy. Polecam z czystym sumieniem. 5 gwiazdek to za mało ;)

Zaufali nam

DB-logo
Logo-Herbapol
logo-alstom