O firmie

Ośrodek Szkolenia Spawaczy “WELDER” powstał z myślą o kształceniu w zawodzie spawacza wszystkich chętnych, którzy w przyszłości zamierzają podjąć pracę w wielu dynamicznie rozwijających się gałęziach przemysłu nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
Najlepsza jakość

Nasz zespół złożony z Międzynarodowych Inżynierów Spawalników (IWE) Międzynarodowych Inspektorów Spawalniczych (IWI-C) oraz najwyższej klasy instruktorów w metodach 111, 131, 135, 136, 141, 311 pozwala na przekazywanie wiedzy na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i praktycznym. Gwarancją świadczonych usług jest bezpośredni merytoryczny nadzór Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz zezwolenia na szkolenie oraz egzaminowanie spawaczy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

Ośrodek wyposażony jest w 30 nowoczesnych stanowisk do spawania metodami MMA, MAG/MIG oraz TIG. Posiadamy również pełne zaplecze socjalne z kompletem sal multimedialnych, szatnią, łaźnią, jadalnią oraz sanitariatami.

 

Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatny parking, w razie potrzeby pomagamy w zakwaterowaniu. Kursanci podejmujący kurs otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz wszelkie wsparcie ze strony naszych wykładowców oraz instruktorów. Chętnym, za dodatkową opłatą, organizujemy wyżywienie w postaci ciepłego posiłku na terenie naszego ośrodka.

 

Kursant po pozytywnym egzaminie końcowym otrzymuje książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki spawacza sygnowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy europejskiej EN ISO 9606-1. W razie potrzeby prowadzimy również egzaminy, które kończą się otrzymaniem świadectwa spawacza Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), TÜV lub TDT (Transportowy Dozór Techniczny).

 

Jeżeli poszukują Państwo spawaczy do pracy to służymy pomocą w poszukiwaniu odpowiednio wykwalifikowanego personelu we własnej bazie danych (ponad 1200 spawaczy) oraz w bazach zewnętrznych.

 

Dodatkowo zajmujemy się kwalifikowaniem technologii spawania WPQR wg serii norm europejskich EN 15614 oraz amerykańskich ASME IX. Proponujemy również usługi związane z opracowaniem dokumentacji spawalniczej.

 

We współpracy z uznanym laboratorium Urzędu Dozoru Technicznego jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę badań niszczących oraz nieniszczących złączy spawanych, odkuwek i odlewów.

 

Dla firm oraz biur pośrednictwa pracy prowadzimy również kompleksowe testy spawaczy wraz z pełną certyfikacją.

 

Ośrodek działa w godzinach od 7:00 do 15:00. W razie potrzeby dla większych grup istnieje możliwość organizacji kursów popołudniowych oraz weekendowych.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Marcin Banasik
Marcin Banasik
2024-02-01
Fachura w każdym calu. Jeśli ktoś chce nauczyć się spawać to jest odpowiednie miejsce.
Oczko301
Oczko301
2024-01-17
Super Ośrodek Szkolenia polecam
Mateusz Podsiadły
Mateusz Podsiadły
2024-01-08
Bardzo dobre miejsce do nauki, jedyny maly minusik to mógłby byc jeden instruktor wiecej, natomiast wiedza instruktorow jest na wysokim poziomie. Nie ma owijania w bawelne ucza jak trzeba i sa wymagający, ale to dobrze po to czlowiek wydaje pieniądze aby sie nauczyć. Polecam z calego serca i jeszcze wrócę zdecydowanie!!!
Michal2401
Michal2401
2024-01-04
Dobra jakość szkolenia.Egzamin zdany.
Grażyna Erfurth
Grażyna Erfurth
2023-12-20
Bardzo dziękuję pau Robertowi za profesjonalne podejście wytłumaczenie i cierpliwości do ludzi którzy się uczą. 👌👌👌
Janusz Rychter
Janusz Rychter
2023-12-20
Pełen profesjonalizm. Szkolenie wykonane tak jak się należy. Polecam z czystym sumieniem. 5 gwiazdek to za mało ;)

Zaufali nam

DB-logo
Logo-Herbapol
logo-alstom